Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 7367 | НОВИНИ

Сълза и смях! Хакерът атакувал НАП, работел под един покрив с Владислав Горанов

Сълза и смях! Хакерът атакувал НАП, работел под един покрив с Владислав Горанов
Владислав Горанов коментира пред журналисти, че нямал представа, че хакерът, атакувал системата на НАП, работи в същата сграда, в която министърът на финансите живее.
 

"Нямам представа. Нали не подозирате, че съм се самоатакувал", каза той в отговор на журналистически въпрос в парламента. Според публикации в онлайн издания 20-годишният ИТ специалист Кристиян Бойков работи в същата сграда, в която е регистриран и апартамента на финансовия министър Владислав Горанов.

 

20-годишният Кристиян Бойков работи в луксозния комплекс “Есте” – там е офисът на компанията за киберсигурност, чийто служител е той. В него е и апартаментът, който обитава финансовият министър Владислав Горанов и официално се води собственост на съпругата на кръстника на министъра Иван Сариев – Снежана.

 

Апартаментът е купен от 2011 г. за 195.6 хил. евро в “Есте пропъртис”, дъщерно дружество на “Адванс пропъртис”, в което съдружници са Кирил и Георги Домусчиеви.

 

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Фрогоко: След намеците за корупция съдия Дончева излиза чиста като сълза 3| 6913 | Фрогоко: След намеците за корупция съдия Дончева излиза чиста като сълза Смях! Водното оръдие срещу бежанците без вода (Видео) 1| 6129 | Смях! Водното оръдие срещу бежанците без вода (Видео) Ясен Тодоров изкара ВСС чист като момина сълза, захапа Ченалова 24| 5837 | Ясен Тодоров изкара ВСС чист като момина сълза, захапа Ченалова

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads