Реклама / Ads
1| 4477 |17.09.2019 НОВИНИ

СЕМ: БНР няма да мине без санкции

.
„Съветът за електронни медии не разбра защо конкретно е спрян ефирът на „Хоризонт“ въпреки изложените технически аргументи от страна на генералния директор. Ситуацията не беше управлявания по най-добрия мениджърски начин, затова без някакъв вид санкции няма да мине. В техническата част топката е в полето на КРС“.
 

Това коментира пред БНР Розита Еленова, член на СЕМ.

 

Еленова поясни, че комуникацията между СЕМ и генералните директори на обществените медии е специфична, но тя трябва и да е кристално ясна, защото не е редно съветникът да се информира за ситуацията в Радиото от публикации в медиите.

 

„Това, което ще вземем като решение, ще зависи от петимата съветници, от тяхното гласуване. Това, което е ясно, е, че има нарушаване на лицензията, която има обществената медия – да излъчва програма 24/7“.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 413 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 0| 246 |14.12.2025 Влиза в сила новото разписание за движение на влаковете на БДЖ . 0| 438 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“ . 1| 491 |14.12.2025 Гръцки танкери превозват руски петрол: Санкциите на ЕС не са спрели потока

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads