Иванов беше категоричен, че скокообразно поскъпване на тока за бита през следващата година няма да бъде допуснато.

Работодатели посочиха, че пазарът у нас е изкривен и не е логично бизнесът и битовите потребители да плащат на почти едни и същи цени. Те отбелязаха също, че в ЕС разликата е четирикратна.