Реклама / Ads
0| 3447 |26.07.2022 НОВИНИ

Шофьор на камион загина на АМ ”Тракия”

.
Шофьор на товарен камион загина при катастрофа на автомагистрала ”Тракия”. Инцидентът е станал около 00.46 часа в района на 358 км в посока Бургас, близо до квартал ”Ветрен”, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
 

Установено е, че влекач с полуремарке с австрийска регистрация, се е блъснал в бетонен стълб. Верижна катастрофа предизвика задръстване на изхода на Пловдив към АМ „Тракия” Водачът на тира е 55-годишен бургазлия, починал е на място.

 

Тялото е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас.

Тирът е превозвал гуми за камиони, които са се разпилели по пътното платно.До отстраняване на товара, както и самия тир, пътният трафик се пренасочва през отбивката за Камено и Българово.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3234 |27.11.2024 Военен камион катастрофира на магистрала „Тракия” . 1| 3419 |23.11.2024 Тежка верижна катастрофа на „Тракия“: Един загинал и ранени при сблъсък на три коли и камион . 0| 3340 |06.08.2024 Пореден тежък пътен инцидент: Две коли се удариха на АМ "Тракия", има загинал . 1| 3305 |05.08.2024 Пак катастрофа, пак загинал, пак затворена АМ "Тракия" в посока С

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads