Реклама / Ads
15| 6170 |20.04.2011 НОВИНИ

В. Сидеров: Дал вместо Доган - от трън, та на глог

.
В. Сидеров
Дал бил в контакт с турското разузнаване, опасява се лидерът на Атака.
 

Отстраненият от ДПС Касим Дал има връзки с турските разузнавателни служби, твърди лидерът на "Атака" Волен Сидеров. Заради това според него Дал не може да бъде алтернатива на Ахмед Доган, съобщава Дарик радио.

В кулоарите на парламента Сидеров коментира решението на ръководството на ДПС, което изключи от Централния съвет и парламентарната група Корман Исмаилов, защото подкрепял Касим Дал.

"Очевидно в ДПС има разцепление и то беше логично, защото там има няколко пласта активисти. Но не съм оптимист относно Касим Дал, защото за мен е представител на радикалния ислямизъм, има връзки с турските спецслужби, кръгове, които работят в България срещу българската идентичност. Ако Касим Дал ще е алтернативата на Доган, то това е от трън, та на глог", коментира лидерът на "Атака"
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2183 |17.12.2025 МФ предлага промяна в допълнителното пенсионно осигуряване. Какво е мултифондов модел? . 3| 2305 |17.12.2025 Разкритие: Руските служби са сплашвали белгийски политици, за да блокират средства за Украйна . 0| 2346 |17.12.2025 Мъж е прегазен от няколко автомобила на АМ „Тракия“ . 4| 2210 |17.12.2025 Уволниха директора на 138-о училище, който отрича да е поставял камери в тоалетните

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads