Реклама / Ads
78| 8024 |19.02.2014 НОВИНИ

Сидеров: Ще изнесем на гръб вътрешния министър, стане ли напрежение

.
Волен Сидеров
Лидерът на "Атака" Волен Сидеров внесе в Народното събрание 10 предложения за законодателни промени.
 

Сред тях са: да паднат новините на турски език; да бъдат подновени действията на правителството по тракийските имоти; декларация, която да отмени декларация от 2012 г. за възродителния процес; да се признае геноцидът над българите в Османската империя; да се въведе 0 процента ДДС върху лекарства и учебници; да се премахне плоският данък; да се развалят договорите с ЕРП-ата; да се развалят договорите за концесия на злато; поправка в Закона за бюджета и ДОО, според която от 1 юли 2014 г. минималната пенсия да е 500 лв.; поправка в Кодекса на труда, според която минималната заплата да е индексирана със средноевропейската.

 

За шествието на Атака тази вечер в памет на Апостола Сидеров призова вътрешния министър да не се допускат неидентифицирани лица, за да няма провокации.

Ако МВР и общината допуснат групи, които са неидентифицирани, които ще правят провокации, отговорността е само тяхна, каза Сидеров.

И неговите хора щели да вземат мерки, за да не се стига до провокации, но ако стане напрежение заради невзети мерки от силовото ведомство, националистите обмислят да отидат до сградата на МВР и да изнесат на гръб вътрешния министър. Крайно време е да си ходи, добави той.
 

Постът на вътрешен министър трябва да е в ръцете на "Атака" и само тогава ще има сигурност и ред по улиците на България, заяви Сидеров.


За разлика от Симеон Сакскобургготски, аз ще кажа: 365 дни са достатъчни, защото тук имаме разваляне на договори, предостатъчна е една година, тук имаме вдигане на минимални доходи, това става също с прилагане на решения, каза още той.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 134 |10.12.2025 Компенсациите за картите в София: Как работят допълнителните 6 дни след стачката . 1| 212 |10.12.2025 Здравни специалисти протестираха заради ниски заплати и липса на кадри . 0| 391 |10.12.2025 Какво може да направи България за блокираните тирове на „Кулата“? . 0| 382 |10.12.2025 Франция дари 40 пожарни робота на Украйна, които спасиха Нотр Дам

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads