Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

0| 3189 |12.03.2023 НОВИНИ

Слънчева, но малко по-хладна неделя ни чака

.
Източник: личен архив
Днес над по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево. По-значителна облачност ще има над югоизточните райони.
 

Ще духа слаб до умерен северозападен вятър, който в Източна България до вечерта ще се ориентира от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 8° и 13°, София - около 8°.

 

Над Черноморието ще има разкъсана облачност. Ще духа умерен вятър от северозапад, който през деня ще се ориентира от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 8° и 10°. Температурата на морската вода е 8°-9°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

 

В планините също ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен и силен северозападен вятър, който постепенно ще отслабва. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 2°, на 2000 метра - около минус 5°.

Атмосферното налягане значително ще се повиши и вечерта вече ще е близко до средното за месеца

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2860 |10.02.2025 Слънчево време, температурите между 1 и 6 градуса . 0| 3272 |19.12.2022 Облачността се разкъсва, температури от 1 до 6 градуса . 0| 3387 |15.07.2022 Слънчево време в близките няколко дни . 0| 6330 |05.03.2016 Времето-слънчево, до 15°

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads