Това написа преди минути във фейсбук Слави Трифонов.

Вижте още от поста му:


И ти Каракачанов си се самозабравил тотално като твоя началник. Вие абсолютно сте забравили къде се намирате. Какво точно работите. За кого работите. И на кого трябва да служите.

Виж какво - не си страшен. Смешен си!

И ще ти цитирам един от гостите в моята работа, който каза нещо много умно. Което не знам дали ти ще го разбереш, но ще ти го кажа – „Kато се качваш нагоре по стълбицата казвай „добър ден“, щото като слизаш не знаеш кого ще срещнеш…“