Реклама / Ads
9| 5744 |07.04.2013 НОВИНИ

След Кремъл Путин ще се заеме с право и литература

.
Владимир Путин
След излизането си от политиката Владимир Путин ще се заеме с право и литература. Близки до сърцето му били още обществените и спортните проекти. За тези свои намерения президентът на Русия споделя в интервю за германската телевизия ARD.
 
В края на разговора журналистът Йорг Шененборн обърнал внимание на Путин, че вече 13 години заема най-високите постове в държавата, което е доста изморително. Затова би било интересно дали има намерение да заема максимално дълго висока позиция в голямата политика. „Всеки нормален човек поглежда към някакъв хоризонт. Аз няма да съм най-големият дълголетник в политиката”, - отвърнал Путин.

Все пак президентът не уточнил някакъв срок, в който ще излезе от играта. Но споделил, че и се занимавал с литература и право, защото много обичал тези две области. Ще се заема с тях, без да съм свързан по някакъв начин с делата на държавата, отбелязъл той.

Днес започва официалното посещение на Владимир Путин в Германия.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1453 |17.12.2025 МФ предлага промяна в допълнителното пенсионно осигуряване. Какво е мултифондов модел? . 3| 1757 |17.12.2025 Разкритие: Руските служби са сплашвали белгийски политици, за да блокират средства за Украйна . 0| 1686 |17.12.2025 Мъж е прегазен от няколко автомобила на АМ „Тракия“ . 3| 1797 |17.12.2025 Уволниха директора на 138-о училище, който отрича да е поставял камери в тоалетните

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads