Реклама / Ads
11| 6285 |19.06.2018 НОВИНИ

Собственикът на ”Дарик” оглави Стопанската камара

.
На днешното си заседание Управителният съвет на Българска стопанска камара избра за свой изпълнителен председател Радосвет Радев - Изпълнителен директор на ”Дарик радио” АД, съобщиха от пресцентъра на БСК.
 

Радосвет Радев е роден на 21 юли1960 г. Завършил е Юридическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски”. Специализирал е маркетинг и мениджмънт в САЩ. Преди е работил последователно в Софийски градски съд и в Програма „Христо Ботев” на Българското национално радио. 

 

Радосвет Радев е бил агент на Държавна сигурност с псевдоним "Карак".

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 61 |15.12.2025 Режисьорът Роб Райнер и съпругата му са открити мъртви в дома им . 0| 170 |15.12.2025 Радев започва процедурата с мандатите за съставяне на правителство . 0| 287 |15.12.2025 Преговорите между САЩ и Украйна продължават днес в Берлин . 7| 2457 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads