Реклама / Ads
3| 6595 |13.05.2020 НОВИНИ

Става ясно кой ще е новият собственик на ”Левски”

.
Очаква се днес да стане ясно кой ще бъде новият собственик на ФК ”Левски”. Чрез специално изявление, Васил Божков заяви, че акциите на отбора вече са пристигнали в България, а тази сутрин ще обяви и името на своя наследник.
 

 

Синият клуб изпадна в тежка финансова криза след като мажоритарният му собственик стана клиент на прокуратурата, а сметките на компаниите му бяха запорирани.

Понастоящем Божков се намира в Дубай, откъдето обеща да прехвърли собствеността на човек, който да се погрижи за отбора.

Междувременно баскетболният траньор Константин Папазов обяви, че именно той ще получи основния пакет акции, за да може "Левски" да избегне банкрута.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2388 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 1| 2326 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 5| 2524 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2450 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads