Реклама / Ads
0| 3472 |04.08.2022 НОВИНИ

Стефан Янев предупреди за измама с името на неговата партия

.
Стефан Янев
Лидерът на „Български възход“ Стефан Янев съобщи, че лица, представящи се за упълномощени от него, привличат хора за листите на партията за предстоящите предсрочни парламентарни избори.
 

„Обезпокояващо е, че в някои от случаите са поставяни определени условия, в това число и финансови“, посочва Янев в своя позиция. Поради тази причина 8 души ще бъдат оторизирани да изграждат партийните структури в страната, уточняват от политическата формация.

 

„Категорично смятам, че това са абсолютно недостойни, нечисти и провокативни деяния, целящи да дискредитират и омърсят нашите стремежи да имаме България такава, за каквато всички мечтаем. Небезизвестна е максимата, че „политиката е мръсна работа“, но тя става такава, когато в нея влязат нечистоплътни, „мръсни“ хора“, допълва Янев.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 6767 |25.06.2022 Ралица Симеонова: Партията на Стефан Янев е обект на нездрав интерес. Много хора искат, малко могат . 0| 3634 |20.06.2022 Янев не каза с кои партии ще работи, ако влезе в НС. Лявото и дясното нямали точни физиономии . 0| 5209 |19.06.2022 Луна се появи на учредяването на „Български възход“ на Стефан Янев . 0| 3993 |30.04.2022 ”Български възход” ще се казва партията на Стефан Янев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads