Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 6313 | НОВИНИ

Столична община продължава нагло да лъже софиянци за Витоша

Столична община продължава нагло да лъже софиянци за Витоша
Пътуването на Витоша продължава да е кошмар за столичани, които плащат най-високите данъци в държавата и се надяват да получат нормален транспорт до близката планина. За това сигнализират пред бтв възмутени данъкоплатци. Автобусите до Витоша отново са екстремно препълнени.
 

Причината е, че интервалът между колите по линия 63 е около 40 минути. Пътниците, които успеят да се качат, пътуват в препълнен автобус, е немалка част се отказват и чакат следващия.


Част от  редовно пътуващите  по този маршрут коментираха, че пътуването е мъчение и навалицата често отказва хората от разходки в планината. Колите по тази линия освен малки са и много стари.


От Столичната община коментираха, че има допълнително автобуси по линията. Също, че се правят постоянно наблюдения и ако има повишение на потока от пътници, са готови да пуснат и резервни автобуси. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бедственото положение в Хайредин и Мизия продължава 4| 6390 | Бедственото положение в Хайредин и Мизия продължава Продължава делото срещу кмета на Септември Марин Рачев 0| 5599 | Продължава делото срещу кмета на Септември Марин Рачев Продължава щафетният протест на служителите на затворите 1| 5635 | Продължава щафетният протест на служителите на затворите ЕК: България продължава да изпитва икономически дисбаланси 3| 6441 | ЕК: България продължава да изпитва икономически дисбаланси

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads