Реклама / Ads
0| 3996 |14.12.2017 НОВИНИ

Столтенберг: ЕС и НАТО са силни заедно

.
Генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг заяви, че ЕС и Алианса са по-силни, когато са заедно.
 

„Силите и възможностите, разработени от Европейския съюз трябва да бъдат отворени и пред НАТО“, отбеляза Стотенберг, като изрази позицията си, че „заедно, ние сме по-силни“.

 

Изказването му е направено по време на Срещата на върха на европейските лидери на фона на бавно набиращата сила идея за създаването на общоевропейски военни сили.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3498 |27.06.2024 Естонският премиер: Трябва да покажем, че пътят на Украйна към НАТО е необратим . 9| 4051 |17.06.2024 НАТО рядко говори за ядрено оръжие, но сега заяви: Поставя ядрения арсенал в готовност . 5| 3398 |14.06.2024 Столтенберг: Държавите от Алианса сами трябва да преценят как да процедират с руските агенти . 2| 3899 |01.06.2024 Столтенберг по БНТ: България е високо ценен съюзник в НАТО, но НАТО също е важен за България

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads