Също и домакинствата от "Люлин", "Обеля", "Захарна фабрика" и "Свобода", които се захранват от ТЕЦ "Люлин".
Топлата вода ще бъде пусната на 10 август.
Повече от 30 квартала в София са без топла вода - заради ремонт на газопровод. Засегнати са кварталите, които са към ТЕЦ ”София”, като ”Фондови жилища”, ”Банишора” и ”Надежда”. Без топла вода остават ”Лагера”, ”Стрелбище” и ”Западен парк”, които са към ТЕЦ ”Земляне”.
Също и домакинствата от "Люлин", "Обеля", "Захарна фабрика" и "Свобода", които се захранват от ТЕЦ "Люлин".
Топлата вода ще бъде пусната на 10 август.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Ау, ужас, безумие, как може, нима, какво ще правим! Ами ще се миете със студена вода, полезно е за здравето! За децата ще топлите мамини сладки! Да ви имам родителите лигльовци!
Ха!
Каквито и ремонтите такива и управниците :((((
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.