Сега нали протестиращите били само една шепа хора, пък сега станали „диктатура на мнозинството с войнстваща некомпетентност.“ Чакам деня Сийка и шефът й да останат безработни!

Срам за всички привикани прокурори, които както на конгрес на бкп, гласуваха единодушно, подкрепяйки глупостите, които се изприказваха.

Facebook, Татяна Кристи