Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
21| 11868 | НОВИНИ

Теодор Михайлов: Бялата кола на Ситняково е пасивно мероприятие на МВР

Теодор Михайлов
Теодор Михайлов
Пасивно мероприятие на МВР, така можем да характеризираме инцидента с бялата кола на Ситняково тази вечер, с две деца отзад. МВР е длъжна по закон да охранява масови мероприятия. Тази вечер липсваше осезаемо. И разбира се конфликтът не закъсня.
 

Жената се вряза в протестиращите, а те ѝ изпочупиха колата, с двете деца вътре.
Единствено се радвам, че няма ранени. Надявам се децата да се отърсят бързо от този стрес.

 

Протестиращите трябваше да я пропуснат, нямаше да е голяма загуба.

А тя трябваше да направи обратен и да се изнесе, а не с деца в колата да се прави на батка и да гази хора.

 

МВР трябваше да е там, но умишлено липсваше.

 

Всички са виновни тук, но най-вече тези, които ги нямаше, за да стане тоя пастет*.

*пастет - ситуация, която цели да насъска една група хора срещу друга група, с цел всички те да нямат сили за да се занимават със същественото и в края на седмицата да отидат на прасе.

 

Журналистът Теодор Михайлов, Фейсбук




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Теодор Ушев призова: Оставка без насилие! 6| 6850 | Теодор Ушев призова: Оставка без насилие! Експертът Теодор Славев: Властта се окопава на всяка цена 6| 6135 | Експертът Теодор Славев: Властта се окопава на всяка цена Теодор Ушев: Държавата е в ступор 18| 6925 | Теодор Ушев: Държавата е в ступор Административният съдия Теодора Георгиева е българският прокурор в Европейската прокуратура 6| 7039 | Административният съдия Теодора Георгиева е българският прокурор в Европейската прокуратура

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads