Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4173 | НОВИНИ

Томислав Дончев: Правителството се самосвали

Томислав Дончев
Томислав Дончев
Не зная защо решихте, че едни избори са повод за радост?! Чисто партийната полза не предполагаше да се правят избори. Така щяхме да видим всички измерения на Промяната. Но щеше да е опасно за страната ни. Това правителство се самосвали. Това каза по БНТ Томислав Дончев.
 

То бе несъстоятелно от гледна точка на това да свърши нещо. Накрая се оказа,че няма мнозинство в залата. Щом си загубил мнозинство, губиш шанс да управляваш.Такива са правилата на демокрацията. Чух, че докладът бил да се възстановят отношенията с “Газпром” . Докладът казва друго. Ако има нещо достойно за възхищение не са спрените доставки. Ние продължаваме да купуваме руски газ през посредници на по-висока цена. А тези посредници са свързани с “Газпром”. Цената е 30 процента по-висока от тази на “Газпром”. 

Как шефът на “Булгаргаз” се оказа шеф на една от фирмите, които продават газ?!

 

Ако забелязвате сходство в позициите ни с Радев, го отдайте на загриженост за държавата. За нас е важно да разширим подкрепата. Коалиционните валентности трябва за зависят от ценностите, програмите, къде се намираш в координатната система.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Валентин Николов: Правителството обеща танкери – незнайно от къде, незнайно от кого и незнайно как 0| 3908 | Валентин Николов: Правителството обеща танкери – незнайно от къде, незнайно от кого и незнайно как Крум Зарков: Г-жо Нинова, президентът не гласува вот на недоверие на правителството 0| 10461 | Крум Зарков: Г-жо Нинова, президентът не гласува вот на недоверие на правителството Полковник от резерва Кирил Арсов: Някои плюят по правителството на Петков и ритат срещу себе си 0| 11184 | Полковник от резерва Кирил Арсов: Някои плюят по правителството на Петков и ритат срещу себе си На прощаване правителството вдигна заплатите в областните администрации 0| 5291 | На прощаване правителството вдигна заплатите в областните администрации

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads