''Не, ще го получим. Не ни е нужен, не го искаме. Вероятно ще го унищожим, след като го получим, но няма да им позволим да го задържат'', заяви Тръмп пред репортери в Белия дом.

По-рано вицепрезидентът на САЩ Джей Ди Ванс заяви, че трансферът на ирански уран към Русия не е част от плановете на САЩ.