Това заяви оттеглилият се от поста лидер на КТ "Подкрепа" д-р Константин Тренчев пред бТВ.
Бедността ще доведе до ексцесии. Моделът 5% от населението да контролира парите на 95% няма как да продължи. Този път няма да ни се размине насилието. Дано да не избухне някой етнически конфликт. Хората много търпят. На Константин Тренчев му се струва, че нещата няма как да се развият мирно от тук нататък.