В социалните мрежи първата ракета на България благодари на венецуелския специалист за осемте години сътрудничество.

„Осем години! Това беше невероятно пътуване заедно – на и извън корта. Благодарен съм за уроците, смеха и спомените, които споделихме. Благодаря ти, че вярваше в мен и ме тласкаше да бъда най-добрата версия на себе си. Винаги ще бъдеш част от моята история. Пожелавам ти всичко най-добро в следващото ти приключение“, написа Димитров.

В момента екипът на българския тенисист включва Ксавие Малис, физиотерапевтът Марк Бендър и треньорът по физическа подготовка Ютака Накамура.