Реклама / Ads
38| 6044 |16.03.2013 НОВИНИ

Цецка Цачева: Оставам в играта

.
Цецка Цачева остава в политиката. Тя се надява да бъде издигната за депутат от общинската организация на ГЕРБ в Плевен.
 

Това каза последният председател на Народното събрание пред bTV в предаването “Тази събота”. Преди дни Цачева е участвала в събрание на общинската организация на партия ГЕРБ в Плевен. Рано е да се каже, но тя се надява да остане "в играта", като бъде избрана отново за депутат. Призна обаче, че това зависи от много хора.

В момента и за нея, и за другите бивши депутати и политици, е важно да си направят равносметка, да отсеят зърното и плявата. Освен в парламента, тя е теглила чертата на лично свършеното и пред сина й Румен. “Не ме е срам от нищо, но има неща, които съм могла да направя, но не съм ги направила”, беше откровена Цачева в ролята си на майка.

“Улисани в партийни и идеологически спорове в парламентарната зала, не видяхме какво се случва на площадите”, призна бившата шефка на парламента, визирайки протестите на хората през последните дни.

Според нея някои от исканията на протестиращите могат да дадат европейски път на избраната посока и колективно съгласие за европейско развитие. Но от друга страна смята, че има искания, които връщат държавата ни назад.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 4416 |07.11.2016 Цачева на крак при Реформаторите да моли за подкрепа . 2| 5038 |03.10.2016 Цецка Цачева: Не съм номинирана за военни маневри . 18| 5491 |03.07.2014 Ц. Цачева: Този парламент умря заради кворума . 35| 6041 |09.04.2014 Цачева: След популистко ляво, идва дясно управление

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads