Реклама / Ads
8| 5672 |12.09.2011 НОВИНИ

Цв. Цветанов: Нарушителите да станат инвеститори

.
Цветан Цветанов
Който нарушава правилата, ще плаща и така ще има пари за въвеждане на видеонаблюдение по пътищата.
 

Въвеждането на видеонаблюдение по пътищата ще даде възможност за реален и обективен контрол. Тези, който ще се санкционират за превишаване на скоростта, ще станат инвеститори в бъдещата инфраструктура за наблюдение и контрол по пътищата, обяви в Раковски министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов. Той присъства на откриването на новата сграда на пожарната в града.

Идеята била да се мине изцяло на подобен вид контрол, за да могат полицейските служители да се ползват с контролно-постова дейност. Необходимостта от полицаи в малките населени места и в градската част е много осезаема, има нужда от повече полицейско присъствие, информира министърът.

Трябва да се изградят нужните центрове, за да се контролира потокът от моторни превозни средства и така да отпаднат съмненията за други фактори, които решават дали някой да бъде санкциониран или не.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 4320 |14.04.2025 Необозначени полицейски автомобили ще следят за агресивни шофьори на пътя, посочи Даниел Митов . 5| 4234 |10.04.2025 Провал ли е МВР? Кой командва? Къде е Петьо Еврото? Въпросите задава знаещият много Цветан Цветанов . 2| 2837 |08.04.2025 Ключово съвещание на тема пътна безопасност и борба срещу войната по пътищата свиква премиерът . 1| 3783 |07.04.2025 Пътните полицаи ще връчват глоби и фишове веднага, заяви вътрешният министър

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads