Няма да ни заблудят.
Единственото решение е #оставка.
Протести до край.
Васил Божков
БМБ отчаяно се опитва да се задържи на власт. Типично по мафиотски #хунтата скрива някои от членовете си в Парламента, откъдето ще продължат да дърпат конците и да управляват.
Няма да ни заблудят.
Единственото решение е #оставка.
Протести до край.
Васил Божков
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Божков, извади банковите сметки на Борисов и Горанов в които си наливал пари. Божков, ти си контактувал с гербавите крадци, а не тези на площадите. Божков, извади видео, записи, снимки на съвместната ви бандитска дейност.
Бат' Череп, нали каза, че се връщаш! Айде, идвай да поведеш въстанието!
А бре Череп !!! Писна ни и от теб. Извади нещо срещу Бочко и компания. Ако ли не , по добре се скрии
"Държавата е като врящата на бавен огън крастава жаба, бавно се унищожава." Главан Борисов,преди няколко лазарника... Стратегията на Черепа спрямо Шайката,е същата като за... краставата джаба. Божков ги мори психически ! Бааааавно... Но ударно ! Кфо ли е ИМ приготвил за десерт ?! Дори Шехеразада Арнаудова не знае,май !
Xа..ха..ха. Прав си DzaG. Ще ги закове. Сигурна съм. Забиването на последният им пирон предстои. Съвсем скоро.
Божко,мислех в началото че ти тарикат,но се оказа най големият тъпанар. Как човек с твоите възможности, при все че правиш далавери с управляващите ,нямаш един заснет клип,или запис с който да ги заковеш на място,да нямат никакви оправдания за манипулиране на записи и т.н. Нищо нямаш,само лаеш и плашиш гарги. Чакаш хората на които продаваше талончета,да свалят хунтата и да се върнеш да си бизнесменстваш пак.
Те направо си казаха че Боко спи с милиони евро в пачки и с пистолет до главата. Аз такова унижение........
Къде скриха Шехерезада? Мъчно ми е за нея.. някак по-постен стана Боко..не е толкова "интересен"..
Колко смешна и прозрачна е тактиката на простият,крадлив,подлец ,ББ!Впрегнал е куцо и сакато от разпадащата му партия,преданите му мутри заливат телевизиите с глупави нещастни опити да измият съвсем замърсеният му,противно вмирисан,образ,на празно! ДРУГАРЮ борисОФ-Оставката ви е единствен ход!Както е казал поетът:-веч бий 12-ти кобен час и ще сразим престъпната ТИ власт!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.