Реклама / Ads
3| 4721 |18.07.2019 НОВИНИ

Вижте състава на Етичната комисия на ГЕРБ

.
На свое заседание снощи Изпълнителната комисия на ГЕРБ определи състава на Етичната комисия на партията. За председател на Етичната комисия бе избран народният представител Валентин Радев, а за членове – народните представители Ивелина Василева и Красимир Ципов.
 

По време на заседанието Изпълнителната комисия утвърди също вътрешни правила за работа на Етичната комисия. Според тях Етичната комисия ще докладва всички разгледани сигнали и извършената работа по тях на Изпълнителната комисия.

Tази вечер Изпълнителната комисия на ГЕРБ утвърди и нови диференцирани ставки за членския внос, който ще заплащат членовете на партията.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 3695 |13.07.2023 Борисов оглавява комисията по външна политика, Петков - по въпросите на ЕС . 2| 4327 |25.09.2018 Цветанов влиза в Управителния съвет на Европол . 1| 5020 |31.03.2015 Изслушват кандидат-председателите и членове на КЕВР . 9| 5366 |15.04.2009 Поне 5, а може и 7-8 евродепутати да има ГЕРБ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads