Реклама / Ads
14| 3517 |20.01.2022 НОВИНИ

Владислав Горанов отново е привикан на разпит в полицията

.
Владислав Горанов
Бившият финансов министър от кабинета “Борисов” отново е привикан на разпит в полицията. той ще трябва да даде за пореден път обяснения за автомобила, с който се опита да премине границата.
 

Вчера шефът на МВР Бойко Рашков каза пред журналисти, че джипът е бил регистриран преди да е произведен. 


Горанов за първи път се спря пред чакащите го журналисти и каза: “Знам, че е автомобилът е регистриран два пъти и при тях не е установен проблем. Граничният полицай разпореди: “Наредиха ми да се върнете обратно”. Три пъти съм идвал за лекия автомобил. И друг път по сигнала на БОЕЦ. Не са идвали пари към мен от Васил Божков. Нито са отивали пари към Борисов. Аз съм само ползвател на лекия автомобил. Вероятно става дума за документална измама. Аз съм само ползвател на лек автомобил на лизинг. 

 

По темата с твърденията на Божков съм разпитван три пъти в прокуратурата. МВР прави проверка, която няма да добави стойност. Нови факти няма как да се добавят. Опитът на БОЕЦ цели едно-Борисов да дава обяснения пред камерите. Има логика за политическа атака. Хляб няма да има, трябват зрелища”.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 28| 25576 |04.01.2022 Рашков разкрива: Досието на джипа на Владислав Горанов го няма в КАТ . 9| 4952 |19.12.2021 Горанов се е върнал от Сърбия. Дал сведения пред МВР на “Калотина” . 19| 5932 |29.10.2021 Борисов: На Радев му свири духова музика при 124 починали. Обръщат му безвъзмездно внимание, а ние плащаме... . 17| 11534 |26.07.2020 Р. Петков за рокадите в кабинета: Борисов клекна на Божков, както преди това на Доган

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads