Реклама / Ads
11| 4792 |26.01.2019 НОВИНИ

Волен Сидеров: Най-вероятно с ОП няма да сме заедно на евроизборите

.
Източник: БГНЕС
В рамките на управляващата коалиция няма проблеми, имаме програма, управлението върви. Това коментира в студиото на ”Денят започва с Георги Любенов” лидерът на ”Атака” Волен Сидеров.
 

Как точно ще се явим на евроизбори не е ясно, все повече се очертава, че няма да сме заедно с коалиционните партньори, каза Сидеров.

 

Той коментира, че изкуствено се създава праг около 5.8% за евродепутати, което орязва шансовете на малките партии.

 

По думите му важно е с какви програмни намерения ще се излъчат от кандидатите за евродепутати. Сидеров каза още, че Европа е в момент, в който може да се еманципира. Навлизаме в нова фаза на европейското развитие. Къде са нашите политици, нашата философия и стратегия - няма ги, допълни лидерът на "Атака".

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 114 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 293 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 1| 308 |13.12.2025 Беларус освободи 123 политически затворници след сделка със САЩ . 0| 404 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads