И у нас – 97 % от българчетата използват интернет през мобилните си телефони, по няколко часа на ден, а и училищата им предоставят тази възможност, защото почти половината от тях разполагат с безплатна wi fi връзка.

Дo края на годината всички 2400 училища ще предлагат тази услуга, за която кабинетът ще отпусне 11 милиона лева.