Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
8| 4856 | НОВИНИ

Задържаха Георги Николаев

Задържаха Георги Николаев
Задържаха 26-годишния Георги Николаев, обвинен за потресаващия случай с обезобразеното от Стара Загора момиче. Той е бил арестуван тази сутрин, след като е получил призовка и се е явил в полицията, предават от bTV.
 

Николаев работи като охрана в известно заведение в Стара Загора. Той бе пуснат на свобода, след като съдия определи деянието като “лека телесна повреда”. 

 

Момичето остана с 400 шева, след като бе обезобразено с макетно ножче. Носът и е бил счупен, а главата й - избръсната. Случая е от края на миналия месец и предизвика широк отзвук.

 

От прокуратурата обаче заработиха активно едва след обществения натиск. Обвинението съобщи, че създава екип от наблюдаващи прокурори за ускоряване на разследването.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Георги Николаев за момичето, което обезобрази: Тя е една наркоманка, която ревнува 11| 13311 | Георги Николаев за момичето, което обезобрази: Тя е една наркоманка, която ревнува ”Спаси София”: Най-старата запазена сграда в столицата - ротондата ”Св. Георги” - е в окаяно състояние 6| 3259 | ”Спаси София”: Най-старата запазена сграда в столицата - ротондата ”Св. Георги” - е в окаяно състояние Георги Харизанов: Г-жа или г-ца Лена Бориславова откъде-накъде проверява кандидатите за зам.-министри в Гугъл?! 12| 4193 | Георги Харизанов: Г-жа или г-ца Лена Бориславова откъде-накъде проверява кандидатите за зам.-министри в Гугъл?! Георги Господинов ще води майсторски клас по творческо писане 1| 4022 | Георги Господинов ще води майсторски клас по творческо писане

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads