Инцидентът е станал вчера по обяд на бензиностанцията в жилищния квартал “Балик”. Две неизвестни лица са посетили административната сграда на бензиностанцията и чрез използване на сила и заплахи са извършили грабеж на парите. Провеждат се оперативно-издирвателни мероприятия за разкриване извършителите на престъплението.