Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3809 | НОВИНИ

Започва да се заоблачава от Изток

Започва да се заоблачава от Изток
Днес ще бъде слънчево, но още преди обяд над източните, а след обяд и над планинските райони облачността ще се увеличи, ще е по-често значителна и на места там ще има краткотрайни валежи. Ще духа слаб, в източната половина от страната - до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 24° и 29°, по Черноморието малко по-ниски.
 

Това съобщават от НИМХ към БАН. Преди обяд над планините ще бъде предимно слънчево, но в следобедните часове облачността ще се увеличи и на много места в масивите от Централна и Източна България ще превали. Ще духа умерен и силен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 16°, на 2000 метра - около 9°.

 

Над Черноморието облачността ще е значителна и главно след обяд на много места ще превали. По-интензивни ще са валежите по южното крайбрежие.

Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са 22-24°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала. Температурата на морската вода е 25 -26°.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Започва Световното по волейбол във Варна, нашите залагат на волята и публиката 0| 5119 | Започва Световното по волейбол във Варна, нашите залагат на волята и публиката "Учебната година" на депутатите започва от утре 1| 4161 | "Учебната година" на депутатите започва от утре Започва ремонт на пътя край Своге 0| 4084 | Започва ремонт на пътя край Своге Седмицата започва със слънчево време 0| 4580 | Седмицата започва със слънчево време

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads