Със своя заповед министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов освободи от длъжност изпълнителния директор на Изпълнителна агенция „Медицински надзор“.
Причина за решението на министъра е извършена от дирекция „Вътрешен одит“ проверка, която констатира редица нарушения и препоръчва смяна на ръководството на Изпълнителната агенция. Това съобщиха от пресцентъра на здравното министерство.
За временно изпълняващ длъжността „изпълнителен директор“ на ИАМН е определен Мирослав Мутафчийски, досегашен заместник на титуляра в Агенцията.
Прилича на педалска история. Министърът налита на мъже и си е поискал, но най вероятно е получил отказ.
Министерството ще се превърне в гейски бардак, с този обратен министър с крадливи ръчички. С думите на този гей, за чували за трупове, хладилни камиони и мъртви деца по детските площадки, най му подхожда да е погребален агент и нищо друго.
Препблекъл се Илия, огледал се, пак в тия.
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.