Реклама / Ads
7| 15810 |10.07.2017 АКТУАЛНО

Адв. Хаджигенов: Не с плакати пред ромските гета, а с камъни на жълтите павета

.
Николай Хаджигенов
Трябва да се протестира не с плакати пред ромските гета, а с камъни на жълтите павета. Това заяви адвокат Николай Хаджигенов по темата с ромската интеграция.
 
Проблемът не е в интеграцията, а че никой у нас не се бори с престъпленията. Нито МВР, нито прокуратурата разследват престъпления - те една надомна кражба не могат да разкрият, ние искаме да разкриват големите далавери. Трябва да отидем пред Министерския съвет, пред парламента, за да поискаме да работят, беше тезата на Хаджигенов пред Нова телевизия. Аз досега не съм срещал държавен служител, който под някаква форма да не е корумпиран, заяви юристът.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 4436 |15.12.2025 Организирана престъпна група в МВР – акция на прокуратурата в Ловеч . 15| 4954 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 15| 4744 |12.12.2025 Арестуваха началника на Пето районно в София и негови колеги. Други 12 бандити задържани вчера . 1| 2509 |11.12.2025 „Личен въпрос“: Едва 16,2% от жертвите на домашно насилиe у нас подават сигнал

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads