Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6843 | АКТУАЛНО

Четирима пострадали при катастрофа в София

Четирима пострадали при катастрофа в София
Четирима души пострадаха при катастрофа на бул. ”Цар Борис III” в София тази вечер. Това каза за БНТ2 шефът на ”Пътната полиция” комисар Тенчо Тенев. При сблъсъкът са пострадали водачът и неговите спътници. Няма загинали.
 
Според Тенев до произшествието се е стигнало заради несъобразена скорост с мокрите настилки, вследствие на което единият водач навлиза в насрещното и се удря челно в идващата срещу него кола.

Единият от пострадалите, за който се смята, че е причинил катастрофата, е 21-годишен мъж. Предполага се, че той е бутнал втората кола, в която е имало семейство. Мъжът от втората кола е на 56 години, с контузия на гръден кош и съмнения за счупени ребра.

Съпругата му е на 50 години, също с контузен гръден кош и съмнения за счупени ребра. И двамата са транспортирани до "Пирогов". Четвъртият е настанен в реанимацията на същата болница.

Движението в района е затруднено.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Пак катастрофа на пътя Русе – Бяла, ранено е 5-годишно дете 0| 5248 | Пак катастрофа на пътя Русе – Бяла, ранено е 5-годишно дете Катастрофа в центъра на София, жена е пострадала 0| 5487 | Катастрофа в центъра на София, жена е пострадала Трима души са ранени при катастрофа на магистрала „Тракия”, сред тях е и дете 0| 5413 | Трима души са ранени при катастрофа на магистрала „Тракия”, сред тях е и дете Четирима младежи пребиха шофьор на автобус 0| 5803 | Четирима младежи пребиха шофьор на автобус

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads