Реклама / Ads
0| 7741 |08.11.2008 АКТУАЛНО

Мила Йовович играе алкохоличка в първия филм на Уилям Мейси

.
Стив Бушеми ще партнира в режисьорския дебют на Уилям Мейси "Keep Coming Back". Снимките започват в началото на следващата година, Мейси също ще играе в собствения си филм.
 

 

Сюжетната линия проследва усилията на младеж, който се присъединява към група анонимни алкохолици, за да спечели сърцето на жената на своя живот. Дебютът на нашумелия с ролите си в "Магнолия" и "Фарго" Уилям Мейси вече в качеството му на режисьор се очаква с голям интерес в холивудските среди, съобщава Variety. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4494 |20.03.2025 Носителят на „Оскар“ Данис Танович: София е един изключително разбит град и това е много кинематографично . 2| 3094 |03.03.2025 Наградите "Оскар": Кои са големите победители? . 6| 3802 |11.02.2025 МВнР извади Мария Бакалова от кампанията за визи, Силвестър Сталоун обаче я избра за следващия си филм . 1| 8435 |26.12.2008 Принцеса Леа издаде мемоари

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads