Снимката е от бюро по труда Младост. Много често минавам покрай това в Стрелбище, където положението е същото - десетки хора наредени на опашка всеки ден! Истината няма партийна принадлежност, не го забравяйте!

Журналистът Милен Цветков, Фейсбук