Кеш терминалът е бил в денонощен магазин за хранителни стоки. Трима мъже са го изкъртили и взели.

“Мъжете бяха маскирани, облечени в черно, с качулки и бяха доста яки. Първо напръскаха камерите със спрей и след 15-ина минути стана и обирът. Чу се страшен шум. Съвсем за кратко отмъкнаха кеша - под минута”, разказа Калина - служител в магазина.


Мъжете са действали бързо и организирано. Те са били с кола.


Служителката разказа още, че магазинът е бил барикадиран със стълба, затова и тя, и колегите й се разминали само с уплаха.


В него е имало неустановена сума пари.