Маскирани и въоръжени мъже са нахлули в офис на транспортна фирма в София, научи БНР от свои източници. Офисът на фирмата се намира ул. ”Каменоделска” в кв. ”Орландовци”, където има паркинг за тирове, близо до Централните софийски гробища.
Според информация на офисът е бил охраняван от пазач. Няма данни той да е пострадал при нападението около 1 часа след полунощ.
Според първоначална информация са откраднати между 30 000 и 40 000 лева. Нападателите се издирват.
Полицията работи на място и изяснява какво е откраднато. Нападателите се издирват.
Пазача си е свършил работата защо трябва да пострада? Полага му се коледен подарък определен процент. Професията на Тиквата няма скоро да залезе. Бойко, Бойко, Бойко!
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.