В края на миналата година Венци Боксьора се замеси в две кърваво мелета. Първото стана в дискотека в Нови Искър, а второто в столичното заведение „Червило”. И при двете сбивания се касаеше за овладяване на наркопазара. Боксьора тогава бе задържан за кратко от органите на реда. В средите на ъндърграунда се твърди, че Боксьора и Турчина са работели за Сако, но от известно време водещата роля в бандата поел Темерута. Характерното при тази бригада, е че по време на нападенията, атакуващите слагат маски и използват мачете и други средства за сплашване и побой.

Ето какво още разкриха столичните ченгета за групата на Темерута.