"Да се знае...Бях принудена със заплаха към децата ми, да фалшифицирам изборите в полза на Иван Тотев,Костадин Димитров и Димитър Колев!.Въпросните същества никога не са печелили избори,защото  не го заслужават...!!!", написа Чингарова. 

 

"Изборите спечели Славчо Атанасов, а в "Тракия"  Костадин Гаров. За съществото Димитър Колев не искам да говоря, защото се беше оакал предварително и трябваше да го защитавам в Административен съд", пише още Чингарова в отговор на въпрос на Ангел Ангелов дали твърдението е сериозно.

 

На вота през 2015 г. кандидатът на ГЕРБ Иван Тотев спечели втория си мандат, след като надделя на балотажа срещу Славчо Атанасов само с 1416 гласа повече.

 

Кандидатът на ГЕРБ в район „Тракия“ Костадин Димитров също надделя на втори тур срещу кандидата на Патриотичния фронт Костадин Гаров.