Реклама / Ads
2| 5602 |24.04.2019 НАРОДЕН ГЛАС

Готварска книга на канибали бил арменският геноцид

.
В парламента
Готварска книга на канибали. С тези думи лидерът на НФСБ Валери Симеонов определи геноцида над арменския народ. В декларация от трибуната на НС той почете жертвите на това зверство от страна на турската държава. Над 1,5 милиона арменци са загинали.
 

Милион са прокудени от домовете си. Голяма част от тях, по думите му, намират втори дом в България. Валери Симеонов поиска да се почетат жертвите на арменския геноцид.


По думите му те са едни от най-модерните и добри български граждани. Бих призовал за едноминутно мълчание, изтъкна лидерът на НФСБ. Оказва се обаче, че административния срок за това действие е пропуснат. Председателят на парламента Цвета Караянчева обясни, че всички прекланят глави пред жертвите на арменския геноцид.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 10960 |14.03.2018 Ген. Тодор Бояджиев: Ще заговорят ли управниците ни за нашите духовни граници . 0| 18569 |05.07.2016 Ще излезе ли България от заплетената ситуация за Кавказ? . 12| 5285 |24.04.2015 НС прие декларация за арменския геноцид . 18| 5835 |24.04.2015 Арменският геноцид взриви парламента

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads