И за ПКП е прав.

И иска "к.р" да набива, "да еб.ва майката", както казва в един друг разговор.

В ролята на к.р е Гешев.

Това е българският модел.

Имаме късмет с Борисов, както казва Харалан.

Борисов няма алтернатива, както казват клакьорите анализатори и интелектуалци.

Иван Бакалов