И за ПКП е прав.
И иска "к.р" да набива, "да еб.ва майката", както казва в един друг разговор.
В ролята на к.р е Гешев.
Това е българският модел.
Имаме късмет с Борисов, както казва Харалан.
Борисов няма алтернатива, както казват клакьорите анализатори и интелектуалци.
Иван Бакалов