Реклама / Ads
3| 6971 |23.05.2018 НАРОДЕН ГЛАС

Изчезналите в САЩ български тийнеджърки се прибраха вкъщи

.
Българските момичета, които изчезнаха преди дни в Чикаго, са се завърнали невредими в домовете си. 12 дни след като изчезнаха от домовете си в Чикаго 16-годишната Натали Наскова и 18-годишната Велина Шентова се завърнаха.
 

Момичетата са живи и здрави, не са били отвличани, нито замесвани в латиноамерикански банди, разказаха родителите. Децата се прибраха, живи и здрави са, добре са. Искам да благодаря на всички хора по целия свят, които бяха с нас и бяха съпричастни с нашата мъка, каза Наталия Пенчева, майката на Натали.

 

В момента от Граничната полиция в Чикаго работят по изчистване на имената на момичетата от списъка за издирване, за да може Велина Шентова да се прибере в България за абитуриентския си бал.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3120 |14.12.2025 България приета в ООН преди 70 години, Китай и Куба против, САЩ се въздържа . 8| 3555 |11.12.2025 Отворено писмо до българските полицаи, но не и до техните началници . 9| 12928 |08.12.2025 Поколението „Алфа”: Пътуването до работа през 2040 г. – спомен. Имейлът – вече ретро . 2| 3436 |07.12.2025 Наемнически армии от профили: Аутсорсингът на пропагандата в XXI век

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads