Реклама / Ads
5| 11039 |03.12.2017 НАРОДЕН ГЛАС

Майката на Емил Шарков: Синът ми загина заради некадърност

.
Беше ми отказано правосъдие и то по възможно най-циничния начин - с писма и обяснения като за най-глупавия човек. Емил не загина заради държавата, а заради некадърността на началника си. Това заяви пред Нова телевизия майката на загиналия командос в Лясковец Емил Шарков Ваня Рипчева.
 

Тя разказа и за ситуацията с жилището си.

 

"Обитавам това жилище без правно основание. Не ми харесва тази ситуация. Тя е резултат от стечение на обстоятелствата. До пенсионирането си работех в Министерство на отбраната и получих ведомственото си жилище от тях", обясни Рипчева.

 

Майката на командоса коментира и протеста на баретите. „Тези процеси се развиват в течение на времето и никой не им обръща внимание и не прави нищо за промяна. Аз се чудя как момчетата имат толкова дълго търпение. Вярвам, че нещата са така, както те го казват. Никой няма намерение да обърне внимание. Това недоволство, тази недостатъчност. Преди повече от 10 години синът ми го снимаха на рекламните календари на отряда. И попитах сина ми, защо са му толкова скъсани обувките, а той ми отговори: "Да ама виж колко са лъснати", отговорил Шарков.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 14| 5268 |07.11.2025 Без редакция на бюджета бизнесът е до стената, започва съкращения на хора . 30| 3169 |06.11.2025 Отвлечени, изтрити, превърнати в руснаци: Трагедията на украинските деца . 13| 15999 |05.11.2025 Радев блокира закона за „Лукойл“ – поредно вето в защита на руските интереси? . 3| 3539 |04.11.2025 Фентанилът заля България: Десетократно повече жертви – държавата мълчи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads