Мутрите и руснаците пак ни прецакаха, допълва някой “мъдро”.


Преялите с държавните пари социолози упорито искат някак си ГЕРБ пак на власт и затова сега са се заели да помагат със схеми измислени от наркокартели.


ГЕРБ трябва да са минало, заедно с ДПС, олигарсите и санкционираните, защото иначе българската нация ще стане едно минало!!!


В недела гласувате без значение, какво ви обясняват!


Гласувате за ПП-ДБ (после ще се разправяме с тях, каквото имат да се поправят) или с опцията “Не подкрепям никой”!


Стефан Гамизов