Реклама / Ads
2| 5631 |23.01.2017 ПОЛИТИКА

Борисов: Ако Радев свика КСНС, ще отида

.
Бойко Борисов
Премиерът в оставка Бойко Борисов заяви, че ако президентът Радев свика КСНС, то той ще отиде. Ако ли не - ще очаква разпускане на правителството. От служебния кабинет Борисов очаква да организира изборите.
 

На въпроса - дали смята, че служебното правителство трябва да продължи започнатото от кабинета Борисов 2 - премиерът в оставка подчерта, че не обича да се бъркат в неговата работа, както и той да се бърка в чуждата.

 

„Като ни освободят, ще отидем да си организираме партиите, да се явим на избори. Защото това, което чувам от сутрин до вечер е, че всичко ще стане безплатно и на хората трябва да им обясним, че такива безплатни работи когато има, след това по две години не можем да вдигнем държавата. И се надявам президентът Радев да направи такова правителство, което да надгражда”, заяви Борисов.  

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2663 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 10| 2497 |16.12.2025 Ново начало при Радев: Машинно гласуване – да, но не с компрометираните устройства . 9| 2988 |15.12.2025 ГЕРБ внасят удължителен бюджет, настояват за нови избори скоро . 7| 4326 |14.12.2025 Заплатите на военните и полицаите могат да бъда увеличени и без бюджет

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads