На срещата присъстваха областният председател, общинските председатели и ръководства, както и водачът на листата Георги Кадиев.

В конструктивен тон бяха определени приоритетите на кампанията в областта, разгледани бяха организационни въпроси и набелязани конкретните стъпки за действие през следващите седмици.

Продължават усилията на партията за спасяване на общинската болница в Раднево, за което левицата се бори отдавна.