Реклама / Ads
0| 10917 |19.03.2022 ПОЛИТИКА

Тошко Йорданов: Бойко и Каскета са мафия, такова е общественото мнение

.
Тошко Йорданов
Общественото мнение е, че Бойко и Каскета са мафия. Главният прокурор може да прави всичко. Когато се предполага, че прокуратурата е замесена в цялата схема - няма как да има доверие в тази институция. Това заяви депутатът Тошко Йорданов по повод ареста на Бойко Борисов.
 

Прокуратурата замита престъпления. В случаи, в които тя трябва да се задейства - отказа да се задейства. Освен случая с Васил Божков, друг емблематичен е и "Седемте джуджета", посочи той пред Нова телевизия.


Полицията не е направила нищо незаконно. Прокуратурата държа жената на Васил Божков 7 месеца в ареста, после каза, че не е трябвало, а сега отказа да направи такова нещо. Прокуратурата може да си прави каквото си иска. Има факти като промени в Закона за хазарта, има съвпадения от срещи. Трябва да има сериозно разследване, а в момента няма, категоричен е депутатът от ИТН.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 29| 7464 |11.12.2025 Кабинетът „Желязков“ подаде оставка минути преди вота на недоверие . 4| 2568 |11.12.2025 71% от българите подкрепят протестите, бюджетът остава нежелан, показва проучване . 21| 36327 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 4| 15262 |08.12.2025 Минимална заплата €620 и много компромиси: Тристранката се разбра за Бюджет 2026

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads