Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6158 | СВЯТ

ХИВ-позитивен изнасили децата на любовницата си

ХИВ-позитивен изнасили децата на любовницата си
ХИВ-позитивен нигериец изнасили брутално двете малки дъщери на любовницата си, съобщава naij.com.
 

29-годишният Том Гирих е обвинен в насилието над две сестри на възраст 9 и 10 години. Жертвите са деца на жената, с която продавачът на вестници от щата Делта имал връзка.

 

Момиченцата не можели да ходят след бруталното изнасилване. Те са откарани в болница за лечение. Тогава лекарят открил, че са изнасилени жестоко. Жертвите разкриват, че Том е любовник на майка им.

 

В обръщението си към съда прокурорът подчертава, че обвиняемият е ХИВ-позитивен и е бил на наркотици. Том е задържан и е тикнат в затвора. Делото продължава на 1 декември 2014 г., а обвиняемият ще остане в ареста до датата на изслушване.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Строс-Кан изнасилил френска журналистка? 11| 6046 | Строс-Кан изнасилил френска журналистка? Брутално изнасилиха USA-журналистка на тържествата в Кайро 11| 5951 | Брутално изнасилиха USA-журналистка на тържествата в Кайро Обама към децата гейове: Не сте сами! 2| 5647 | Обама към децата гейове: Не сте сами! 80% от децата в Русия - алкохолици 2| 6502 | 80% от децата в Русия - алкохолици

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads