Реклама / Ads
0| 4513 |04.04.2016 СВЯТ

Корупционен скандал разтресе ООН

.
Корупционен скандал разтресе ООН. Бюрото за вътрешни разследвания е открило сериозни нередности във връзките на световната организация с фондации и неправителствени организации.
 

Заключенията се основават на резултати от одит, извършен по нареждане на генералния секретар Бан Ки-мун. Проверката показва, че ООН не е проучвала внимателно някои неправителствени организации, преди да се ангажира в съвместна работа с тях. Служители на организацията са пътували за сметка на такива организации и са получавали подаръци от тях. Има и случаи на неправилно попълвани или променяни документи.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3348 |10.12.2024 Властите в Южна Корея приеха законопроект за официално разследване на президента . 1| 4222 |12.10.2019 Гутериш свива разходите на ООН заради липса на пари . 0| 3977 |06.12.2016 ООН разследва миротворци за изнасилвания . 2| 5389 |21.04.2010 ООН виновна за корупцията в Косово

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads